Jesteś tutaj

Model: Bramy uchylne Hörmann

Każda brama uchylna firmy Hörmann to efekt ponad pięćdziesięciu lat pracy i doświadczeń w produkcji bram garażowych. Dzięki temu bramy uchylne firmy Hörmann to numer 1 w Europie.

Wiele argumentów przemawia za wyborem tej oryginalnej bramy:
  • jej jakość i bezpieczeństwo,
  • estetyka wykonania,
  • komfort obsługi i zaawansowana technologia.

Różnorodność wzorów ułatwi wybór tej właściwej, idealnej bramy do Twojego domu.

Klasyczne wzory ze stali.
Przetłoczenia pionowe lub poziome.
  • Ponadczasowe i zawsze w modzie. Wypełnienia z przetłoczeniami cieszą się dużą popularnością.
    Pionowy lub poziomy frez podkreśla dodatkowo wzór przetłoczeń  pionowych i poziomych. Istnieje przy tym możliwość całkowicie indywidualnego kształtowania wyglądu bramy: dzięki estetycznym uchwytom, bogatej kolorystyce i ozdobnym przeszkleniom.
  • Długotrwała ochrona przed działaniem czynników atmosferycznych Ocynkowany materiał zagruntowany farbą proszkową wysokiej jakości stanowi najlepsze zabezpieczenie przed korozją.
Brama długo zachowuje estetyczny wygląd.
Atrakcyjne kasetony
Bardzo popularne i trendy
  • Kasetony w bramach i drzwiach bocznych firmy Hörmann są rozmieszczone równomiernie, co pozwala uzyskać ciekawy i niepowtarzalny efekt.
Ten image to zaleta, której nie znajdziesz w innych produktach.
Piękno natury
Najwyższej jakości wypełnienia z litego drewna.
  • Jeżeli drewno jest elementem decydującym o wyglądzie Twojego domu, to uzasadnioną decyzją będzie wybór bramy z wypełnieniem z litego drewna. W firmie Hörmann masz do wyboru dwanaście wzorów bram: frezowanych w pionie lub poziomie, we wzór jodełki lub rombu. Do produkcji stosujemy tylko starannie sortowane deski profilowane ze świerku skandynawskiego. Drewno poddawane jest bezbarwnej impregnacji, co skutecznie chroni je przed szkodnikami i sinizną.

Przyjdź do Nas a ułatwimy Ci wybór !!!!!!!!!!!!