Jesteś tutaj

Model: Velux. obrotowe GGL i GGU Integra

Okno dachowe z fabrycznie wbudowanym sterownikiem wielofunkcyjnym, silnikiem do otwierania okna, czujnikiem deszczu i pilotem do zdalnej obsługi. Wykonane z naturalnej sosny klejonej warstwowo, trzykrotnie pokrywane impregnatem i lakierem, okno dachowe w wersji GGL (lub wykonane z drewna pokrytego warstwą poliuretanu pomalowanego na biało, okno dachowe wykonane w wersji GGU). W górnej części okna uchwyt otwierający z klapą wentylacyjną i filtrem powietrza. Wyposażone w podwójny pakiet szybowy zapewniający lepszą izolacyjność cieplną.

  Zalety produktu

* W każdej chwili możliwe jest zainstalowanie dodatkowych akcesoriów elektrycznych (np. żaluzje, rolety)
* Nowa technologia VELUX pozwala na tworzenie indywidualnych, codziennych programów obsługi
* Prosty montaż okna bez konieczności prowadzenia wielu przewodów elektrycznych, tylko jeden przewód zasilający podłączany do sieci o napięciu 220V
* Możliwość sterowania oknem oraz innymi produktami elektrycznymi VELUX z dowolnego miejsca w domu dzięki nowoczesnemu pilotowi zdalnego sterowania
* Możliwość kontroli wykonania polecenia dzięki komunikacji między produktami (system rozpoznaje poszczególne produkty np. roletę zewnętrzną, wewnętrzną lub silnik do otwierania okna)
* Technologia oparta na falach radiowych kompatybilna z nowymi standardami
io-homecontrol®
* Pozostałe zalety okna dachowego w wersji GGL lub GGU

  Zastosowanie

* Okno dachowe GGU Integra – Przede wszystkim w kuchni, łazience, WC oraz we wszystkich innych pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza lub tam, gdzie zgodnie z życzeniem, ma być zainstalowane białe, łatwe do utrzymania w czystości okno obrotowe.Szczególnie polecane w przypadku instalacji okien na znacznej wysokości.
* Okna dachowe GGL Integra – Do wszystkich pomieszczeń na poddaszu, w których klienci życzą sobie najwyższej jakości okna obrotowe.
Szczególnie polecane w przypadku instalacji okien na znacznej wysokości.

  Dopuszczalny kąt nachylenia połaci dachowej

* Od 15 do 90 stopni