Jesteś tutaj

Model: Roletki kasetowe – System UNI

System UNI – to nowoczesny, uniwersalny system kasetowy, posiadający wiele zalet. Automatyczny mechanizm łańcuszkowy sprawia, że jest on wyjątkowo wygodny w użytkowaniu, a zastosowanie grubej i mocnej rury nawojowej powoduje, iż można go z powodzeniem stosować na dużych szerokościach. Występuje w trzech wariantach: UNI ALU, UNI PCV, UNI DUO.

Opis Systemu

UNI ALU – płaskie prowadnice i niewielka kasetka wykonane z trwałego aluminium, idealnie komponują się z ramą skrzydła okiennego. Ponadto przy zastosowaniu przyklejanego profilu przystawkowego system ten można zamontować w sposób zupełnie bezinwazyjny – przykleić przy użyciu taśmy piankowej.

UNI PCV – odpowiednik systemu UNI ALU wykonany w wersji z PCV, wyjątkowo przystępny cenowo.

UNI DUO – to wersja przestrzenna systemu, znajdująca zastosowanie np. przy montażu na drzwiach balkonowych z poprzeczką, sprawdza się również w przypadku wystąpienia nietypowych listew przyszybowych. Prowadnice o przekroju litery C, montowane na ramie skrzydła nie zawężają światła okna. System ten można zamontować w sposób zupełnie bezinwazyjny – przykleić przy użyciu taśmy piankowej lub zamocować na wieszakach nakładkowych, identycznych jak przy roletkach O19.